Banesa Ne Vushtrri ne Objektin GM Company

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Banesa Lokacioni Vushtrri Shtuar Aug 13, 2014 Shikime 3796 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shitet Banesa ne Vushtrri
Ne katin e 6t Tbanimit
Ne Objektin E GM – COMPANY
Banesa Gjendje Afer Shkolles se Policis dhe Shkolles Mustaf Venhari
Eshte e ndertuar shum mir dhe kualitet
Eshte objekti i paisur me leje ndertim dhe me pelqim te objektit nga Komuna
Lifti punon 24 or
Dyert e Blinduara
me mirmbajtje me te gjitha eshte

Banesa Posedon
Sallon + Kuzhin
Koridor
2 dhoma fjetje
Banjo
Ballkon
Dhe Para Dhomen

Mund ta shihni ne Foto

GM – Company 044 845 548

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?