Gypa,blloka,kocko,ansore,ujore,vazo,ogjaq nga betoni

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Dardanë Shtuar Aug 14, 2014 Shikime 3355 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes gypa të betonit prej fi/200 deri fi/1500,blloka betoni 20x20x40 dhe 20x12x40 po ashtu edhe kocka disa modele ,ansore,vazo,kubza,ogjaqe,ujore shumë lloje të modeleve tjera materiali është i kualitetit të lart prodhohet nga firma CANI KOMERC për më shumë lajmrohuni ne tel 044215052 po ashtu edhe bëjmë ndrrim dhe me viber pas ores 20:00

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?