Makineri / Maqina Per Dyer Dhe Dritare nga PVC

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Makina dhe mjete Lokacioni Besianë Shtuar Aug 13, 2014 Shikime 3980 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes makinat e posa ardhura nga perendimi per prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC.
Makinat jan me servise te rrugullta ne gjendje shum te mire te gatshme për tu futur menjëhere ne prodhim.

MAKINA PER LARJEN E XHAMAVE HOTMELL TAVOLIN PUNE DHE MAKIN PER ARGON GAZ .

Makina për saldim një koke si dhe me dy koka

Makina për prerje precize me dy koka.

Makina për pastrim

Makina për hapjen e vrimave te ndryshme (Bagllamave)

Makina për hapjen e vrimave për drenazh.

Makina per prerjen e këndeve (Llajsne)

Makin per prerjen e metalit

Kompresor

Thithse per pluhur te sharres

Ipko/Vala 049/044 212527

 

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?