4 ari oborr mbrapa shkollës A.Bytyqi -Ferizaj(230)J1

10500 €

Ferizaj

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Vendbanime Lokacioni Ferizaj Shtuar Sep 17, 2014 Shikime 1095 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shiten 4 ari oborr mbrapa Shkollës Fillore Astrit Bytyqi ,vendi jashtzakonisht i përshtatshëm për banim,
ka komplet infrastrukturën dhe dokumentacion në rregull
çmimi 10500 euro/ari

Ndërmjetsues i autorizuar është AGJENSIONI LINA

tel :044/106-626
044/172-626

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?