Banesa me qera në Mitrovice

Me Marrëveshje €

Mitrovicë

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Vendbanime Lokacioni Mitrovicë Shtuar Sep 11, 2014 Shikime 16254 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Banesa gjindet ne rrugen Mbretresha Teut tek ish Mokragora
Banesa eshte ne Katin eh 1(par) me pamje prej Qytetit posedon Dhom Dite me Kuzhin dhe dy Dhoma te Gjumit qe te gjitha me Tarasa po ashtu posedon edhe shpajzin dhe Banjon po ashtu edhe jashta Baneses (Koridor ) posedon nja Shup per dru

Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura.

Telefon: +37744787974

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?