Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotuarve dhe të gjitha

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Drenas Shtuar Sep 24, 2014 Shikime 7655 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza
Te betonit ne menyr profesjonale , ne ju garantojm per punen qep e bejm.per me shum informohu
Ne 044515633 044937242

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?