Firma KOPSHTI Bëjmë rregullimin e oborreve me kocka

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Pejë Shtuar Sep 9, 2014 Shikime 6735 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Bejm rregullimin e oborreve ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare ne Gjermani dhe Kosov…
per më shum info kontaktoni ne Nr tel 044254613…
Viber -049-521-740
Firma "KOPSHTI" Damanek me pronar Mifail Kastrati..

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?