Prodhojm mobilje sipas porosis Pranojm nje vetur dizell

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni Dragash Shtuar Sep 5, 2014 Shikime 3629 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Mobileria Galaktika ne prizren prodhon mobilje kualitative me qmime te volitshme. Prodhojm te gjita llojet e mobileve…-Kuzhina, dhoma fjetje dhoma per femij paradhoma, garnitura per sallon,vitrina, komodina,rafte te ndryshme per lokale etj. Sallonet tona gjenden ne rrugen Prizren-gjakov dhe prizren suharek perball hyrjes ne rrugen tranzit. Pranojm nje vetur ose kombi dizell . Tel 044 300 869 ose 044 216 785

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?