Prodhojmë dyer, dritare, gilindera, konstruksione fabrikash

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Burim Shtuar Sep 12, 2014 Shikime 5320 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

prodhojm dyer dritare gilindera shkall konstrukcijeone fabrikash luhaja te ndryshme si dhe gjitha punimet me metal
gjindemi ne zallq rruga gurrakoc kline kilometri 5 te
ju mirpresim.

Telefon: 044887520

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?