Shitet banesa në Mati 1

720 €

Prishtina

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Vendbanime Lokacioni Prishtinë Shtuar Sep 12, 2014 Shikime 622 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

SHES BANESEN ,E GATSHME PER BANIM

Banesa ka 92 metra katror dhe ka kete renditje ,

SALLON
KUZHINE
DY DHOMA TE FJETJES
BANJO
SHPAJZ ,
Lifti punon rregullisht , uje ka 24 ore . Banesa gjindet ne katin e trete . Komplet banesa eshte 5 katshe dhe i ka 25 banore , eshte shume e qete per banim .
Banesa shitet pa ndermjetsues direkt nga pronari.

QMIMI ESHTE 720 EURO METRI KATROR DUKE PERFSHI EDHE KUZHINEN NE KETE QMIM . Qmimi eshte i negociueshem .

Telefon: 049783111

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?