Shitet dhe lëshohet me qera vikendica

Me marrëveshje €

Peja

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Vendbanime Lokacioni Pejë Shtuar Sep 24, 2014 Shikime 3787 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

SHES DHE JAP VIKENDICEN ME QIRA,KA 4 DHOMA 70 m²,KATI I PAR KA SALLONIN, KUZHINEN DHE BANJON,KATI I DYTE KA DY DHOMA TE GJUMIT,DHE BALLKONIN,VENID KA 5 ARI,EDHE ESHTE I RRETHUAR,KA DY HYRJE ETJ….PERINFORMATA ME TE HOLESISHME KONTAKTONI NE TEL 044-221-240 OSE 049-55-44-88
VIKENDICA GJINDEN NE RUGOV ,KUQISHT,AFER RESTORANTIT MULLIRI
MOS DERGONI MESAZHE NE EMAIL SE NUK I SHIKOJ.

Telefon: 044221240

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?