Metal punues Beha punojmë të gjitha punët nga metali

Edita Fazliu

Pristina +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Besianë Shtuar Oct 22, 2014 Shikime 4857 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

GJINDMI NE DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURES info 044.485.047 VIBER 049310241
————————————————————————————————————
GARAZHA TE VETURAV MONTUESE E QMONTUESE
KOLICA TE VETURAV GILINDERA RRETHOJA
SI EDHE TE TRAKTORAV
E SHUM SENDE TJERA QE MUND TE PUNOHEN NGA METALI
JU GARANTOJM NE QDO PUN 5 VITE GARANCION
DHE BARTJEN E MONTIMIN E BAJM NE
PER QDO GJE QE JU INTERSESON NA KONTAKTONI
===GJENDEMI NE FSHATIN DUMNIC E POSHTME =PODUJEV=
—-.punojm.edhe.me.kompezim.me.ndojne.veur.ose.kamionet

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?