BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE – TE INTEREXI, AAB

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Banesa Lokacioni Fushë Kosovë Shtuar Dec 1, 2014 Shikime 2839 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i. Banesa gjindet ne katin e 7-te, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
2dhoma gjumi (njera ma shtrat dabell, kurse tjetra me 2 shtreter singell)
banjo
koridor
terasa

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 044 723 194
049 452 252
Email: bledi-estate@hotmail.com

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?