Opel Astra 1.9 CDTI -NGA ZVICRRA -08

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni Ferizaj Shtuar Jan 27, 2015 Shikime 841 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Opel Astra 1.9 diesel 6 Shpejtesi Viti Prodhimit 2008 Posedon Klima Tronik ABS ESP Tempomat Bord Kompjuter Senzora Te Shiut Dhe Dritav 4 Goma Te Dimrit Dhe 4 Goma Te Veres Me Fellne Alumini etj
Me Dogan Te Paguar
E Ardhur Nga ZVICRRA

Tel. 044 676 670
044 551 995

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?