Qafore Mbretërore e Plote nga Argjendi

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Orë dhe stoli Lokacioni Mitrovicë Shtuar Feb 16, 2015 Shikime 3711 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes zingjirin punim(Mbretëror) nga Argjendi 925
Eshte 85gram i rëndë , 50cm i gjatë dhe 5mm i trashë
Na Kontaktoni në; 044 155 461 049 155 461
Çmimi 85 euro

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?