Shesim dhe shperndajme XHAMA dhe AKSESORE te ndryshem cilesore

usluga

Autostrade Tirane-Durres, Km6, Ngjitur QTU-se 00355 69 208 2222 http://usluga-al.com {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Prishtinë Shtuar Feb 4, 2015 Shikime 1471 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shesim dhe shperndajme XHAMA dhe AKSESORE te ndryshem te cilesise se larte ne te gjithe KOSOVEN Xhama transparet, dekorativ, laminat, temperuar, solar per ngrohje te brendshme, xhama me ngjyra, xhama ekstra clear si dhe xhama reflektiv dhe dekorativ.
Na kontaktoni ne tel.: +355692082222 ose ne email: info@usluga-al.com

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?