Syza Prada

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Të tjera Lokacioni Pejë Shtuar Feb 13, 2015 Shikime 649 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes Syzat Prada, te reja, te pa perdorme, janë te bardha dhe te zeza, shiko fotot jon origjinale.!
Çmimi per një parë është 25 euro, ndersa kush i merr dy pare ,çmimi i diskutueshem.

Per me shum INFO: 049-230-877

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?