Whey Protein , Proteina 100% te pasterta nga USA (URGJENT)

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Të tjera Lokacioni Prishtinë Shtuar Feb 6, 2015 Shikime 8347 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes keto proteina te ardhura nga jasht , jane 100% te pasterta , dhe pa efekte ansore.

Kush ka perdor e din efektin e tyre dhe e din per perparesit e ketyre proteinave.

100% Whey Protein professional (2350 gram) apo 2,4 kg me rreth * 80 servime * , keto ne ks kan nje qmim rreth 60-68 euro/per cop

Proteinat jan 100% origjinale te firmes SCITEC NUTRITION nga USA, un i kam vetem 2 cope, qmimi per cop eshte 40 euro, ndersa nese i merrni te dyja per vetem 75 euro.. me lire ska veq lodhesh..

* MUNDESI NDERRIMI * me qfardo qe me konvenon.

Per me shum info per ata qe nuk e din se qfar eshte WHEY PROTEIN , i gjeni ketu ..
http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/proteins/100_whey_protein

Emri: Provit

Telefon: 049132953

 

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?