9-Tavolina komplet

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Mobilje/Inventar dhe rregullime Lokacioni Gjilan Shtuar Mar 30, 2015 Shikime 614 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shitet Inventari janë shum të mira dhe komode për tu ulur , gjithsej jan 9 komplete qmimi për 1-Komplet kushton 120€ nuk shiten ndamas vetëm komplet 9-tavolina . tavolinat edhe palosen shum praktike mund të kontaktoni edhe në VIBER apo WHATSAPP +37744392962

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?