BANES me QIRA ne KALABRI te KOMPLEKSI(DARDHA)*

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Banesa Lokacioni Prishtinë Shtuar Mar 20, 2015 Shikime 1640 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Banes me Qira ne Kalabri te Kompleksi Dardha ndertimi i BP-Home, e mobilura ne menyr ekskluzive me mobile te reja ne katine 4, dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumit,
– Banjo,
– Terasa,

– Banesa leshohet per nderkombtar dhe familjar.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 66 65 86
049/ 35 07 65
038/ 55 80 87

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?