Chow Chow

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Gjilan Shtuar Mar 13, 2015 Shikime 1191 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Dog Shop Gjilan Ju ofron Gjitha Racat e Qenve ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni qenin ( Klyshin) tuaj,,, Te Gjith Qent (Klysht) Vin vetem me Porosi
Te gjith klyshit qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt pastraruar nga parazitet dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip

Cilesia,garancia dhe cmimi i leverdiseshem jane 3 gjera te cilat padiskutim do t'i gjeni tek ne !!!Keshtu qe ju te gjithe te apasionuarit e Qenve nxitoni te telefononi ne numrin tone te telefonit 044-369-379 SMS nuk ju kthejm n tel… Me Rrespekt Dog Shop Gjilan
Shiten Klysh
Te,Races chow chow
Gjinia:,-mashkuj
Mosha: 2mujsh
Kontakti: 044369379

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?