Pirrungrites

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni Deçan Shtuar Apr 17, 2015 Shikime 618 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes pirunngrites. Eshte ne gjendje te rregullt teknike pesha e ngritjes esht 4ton dhe ngritet lart deri ne 4m. Per info shtes kontakto 044354527

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?