Banesë per Shitje 84m2 në Fushë Kosovë

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Banesa Lokacioni Fushë Kosovë Shtuar May 25, 2015 Shikime 1616 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shitet banesa 84m2 në Fushë Kosovë mbrapa Murebestit, kati V,
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo,
1. shpajz dhe
1. ballkon
E gatëshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion
Çmimi 500 euro/m2

tel: 045 999 986

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?