Iventar per frizere

Mari L Berisha

{Profili publikuesit}
Kategoria Mobilje/Inventar dhe rregullime Lokacioni Gjilan Shtuar Nov 26, 2015 Shikime 2245 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Shes iventarin i cili eshte i perdorur vetem 5 muaj eshte i ri me kualitet shum te mir i porositur nga turkia e gjitha eshte zebra .. Shes per ndrrim te biznesit ne jemi ne maqedoni (Kumanov ) per me shum
Info me shkruaj ne vib 0041767898669 ngaqe tani jam
Ne zvicer duhet te kontaktoj me numer te zvicres per me shum foto dhe info me lajmroni ose tek Facebok Mari L berisha ne imbox ..

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?