NJOFTIME-MARTESORE-FALAS

NJOFTIME-MARTESORE

{Profili publikuesit}
Kategoria Biznese Lokacioni Prizren Shtuar Nov 1, 2015 Shikime 1267 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time gjejeshpirtin_binjak@hotmail.com ose permes adr time te FCB ja linkuwww.facebook.com/MARTTESSA  Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?