Kufje me magnet

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Të tjera Lokacioni ------- Shtuar Jan 28, 2016 Shikime 890 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Therandë
Keto ndegjuese futen ne vesh dhe nuk shifen fare.
Ndegjuset qe tjert i shesin orej 40 euro e deri 100 euro ne i shesim 20 euro mirpo per to nuk garantojm sepse jan fabrikisht dhe nuk po jan shum te sukseseshme.
Ne kemi porosit integralla gjerman , magneta special qe futen ne vesh dhe ate qe i nxerr prej veshve speciale gjithashti i kemi punu me kablla te ndegjuseve origjinale te samsungit dhe me gjitha kto del me 35 Euro dhe ju garantojm.
dmth ne i kemi te dy llojetju vendosni

Bluetooth blututh , magnet ,me magnet, ndegjuse,
Ndegjuese te fshehta per provime (MODEL I RI )
Kufje me magnet ( Ndegjojese )
ndegjojse me magnet
ndegjuse me magnet
ndegjuese me maglet

049769183

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?