DYER E DRITARE ME QMIME ME TE LIRA NE TREG

85 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Materiale ndërtimore Lokacioni ------- Shtuar Feb 24, 2016 Shikime 913 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Mitrovicë
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
60:60 gratis.
dyer te humjes prej 250eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil

044 863 396

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?