Dyer e dritare te plastikes me qmime te volitshme

85 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Materiale ndërtimore Lokacioni ------- Shtuar Mar 5, 2016 Shikime 5026 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Mitrovicë
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet. kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
80:210-dyer banjos 120 eu
60:60 gratis
DYER GARAZHDAVE 900 eu
dyer te humjes prej 250-750eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil

+37744863396

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?