Prodhojm dyer e dritare te plastikes me zbritje

85 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Materiale ndërtimore Lokacioni ------- Shtuar Apr 22, 2016 Shikime 15890 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Mitrovicë
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
Dyer per banjo 120eu
60:60 gratis
Dyer garazhdave 900 eu[me motorr]
Dyer te humjes nga 250-750eu
Gjithashtu roletat mund ti porositni edhe me telekomand me nje pages shtes prej 70eu per gjdo motorr si dhe mund ti shtoni rrjeten e insekteve po ashtu me pages prej 35eum2.
Te nderuar klient per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven si dhe ne tgjitha vendet ku ka shqiptar :shqipri.mal te zi.maqedoni.zvicerr.gjermani.etj .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil prodhim gjerman.

044863396

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?