ZNRITJE ROLETE AlUMINI ME IZOLIM 40 euro m2

40 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Mobilje/Inventar dhe rregullime Lokacioni ------- Shtuar Apr 18, 2016 Shikime 610 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Klinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
rolete alumini me izolim 40 euro m2
rolete pvc plastik 23 euro m2
perde zebra 25 euro m2
perde trak 10 euro m2
etj etj
viber 0037744171866
tel 045 693 412

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?