Aspirator per kuzhina

- €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Shtëpi & Familje Lokacioni ------- Shtuar May 30, 2016 Shikime 588 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Aspiratoret jane te firmes BOSCH dhe jane te paketuar, te pa perdorur.

*************** Qmimi shume i volitshem! ******************

+377 44 298 331
Liridon

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?