Biçiklet SCOTT

85 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Pajisje sportive dhe aktivitete natyrore Lokacioni ------- Shtuar May 30, 2016 Shikime 416 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: 26
Biçiklet Scott te gjitha pjeset Shimano
Posedon amortizerat e pare dhe te mrame

049310964

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?