SHITET MERCEDES E 280 CDI EVO

- €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni ------- Shtuar May 30, 2016 Shikime 476 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 – 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Shes veturen Mercedes Benz E 280 cdi EVO.
Eshte automatik – tiptronik.
Vetura ka shume gjana Extra:

Xenon
Bixenon
Levizje automatike te dritave varesisht nga levizja e gomave.
Ndezje automatike te halogenkave varesisht nga levizja e gomave.
Distronikun (*Distronic, Kamer distanca)- Programohet distanca me veturen perpara dhe e ndjek pas.
Shtrengim i vollanit varesisht nga shpejtesia.
Vebast- Ngorhja e vetures ne menyre automatike, vetem programohet dhe vetura ndezet vet.
Navigacionin
DVD
limit
tempomat
Lekure – extra e porositur nga fabrika.
Vollanin extra me dru i punuar me dore.
komanda ne timon, e shume sende tjera .
Gomat e reja te veres.
Vetura eshte ne muajin e 12 2006

Per info: 045 305 000 – viber +37744 666 746

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?