skuter mundial

300 EUR €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni ------- Shtuar May 30, 2016 Shikime 471 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Viti: 2008
Komuna: Burim
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: 150 cc
Shes skoterin 150 cc mondial viti 2008 ne gjendje perfekte magjinen teper tmir dhe i bukur me pa kontaktoni ne nr. 045 802 519

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?