Sprinter autoshlep marimang rampa hidrolike shitet

- €

Kosova

kosovashet_admin +38649397774 http://kosovashet.com/ {Profili publikuesit}
Kategoria Automjete Lokacioni ------- Shtuar May 16, 2016 Shikime 706 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
marimang shlep sprinter sa poardhur nga jasht me dogan dhe faktura per firma me tvsh sprinteri posedon full opcjone fabrikisht shlep marimang karrotrec bartje veturave 24 h shitet ndrrohet 044566000 044542000
Edi

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?