Banesë me Qira

320 €

shpetim

{Profili publikuesit}
Kategoria Banesa Lokacioni Prishtinë Shtuar Dec 27, 2018 Shikime 85 Vlersime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi.
Banesa ka kete renditje;
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa është e gatshme e lire per qira dhe qmimi eshte 320 euro i diskutushem.
Banesa leshohet per familjar.

Kontakto Pronarin


Testi njerëzor. Ju lutem shënoni rezultatin e 5+3=?